CZ EN DE
 

Aktuality

.

 

 

Nevíte, kam vyrazit během podzimních měsíců? Proč ne právě do Jizerských hor. Návštěvu CHKO můžete spojit s návštěvou rohledny Královka, přehradních nádrží a ubytovat se můžete v penzionu Vila Vilekula v Hraběticích. 

 

Penzion Vila Vilekula je ideálním místem pro školní kurzy. Nabídky vám připravíme dle vašich požadavků. Ubytování pro vaše děti, žáky a studenty s polopenzí nebo plnou penzí. Ubytování v nově zrekonstruovaném, rodinném penzionu. 

 

Plánujete na rok 2019/2020 firemní TEAMBUILDING, RODINNOU OSLAVU, DĚTSKOU PÁRTY  a nebo SVATBU, využijte prostor nově zrekonstruovaného penzionu Vila VIlekula. Rádi pro vás akci připravíme. 

 

Každé hory mají svého ochránce. V Krkonosích je to Krakonoš, v Orlických horách zase Rampušák s Kačenkou. A koho v Jizerských horách uctívali naši předkové? Je to víla Izerína. Jmenuje se podle řeky Jizery, která v Jizerských horách pramení a jejíž původní keltský název byl Isar – Iser. Pověst o křehké víle byla napsána již mnoha spisovateli a převyprávěna mnoha pamětníky i poutníky, kteří ji na vlastní oči spatřili. Jestli ji chcete potkat i vy, musíte se vydat do Jizerských hor. Určitě ji na první pohled poznáte. Ukazuje se však pouze těm, kteří se chovají k našim horám a přírodě laskavě a uctivě.Penzion a restaurace Vila Vilekula

Hrabětice, Jizeské hory, Severák

Ubytování v rodinném penzionu pro celoroční rekreaci rodin, skupin, sportovců, školních kolektivů ale i jednotlivců a to vše v obci Hrabětice v Jizerských horách.

Hrabětice - Janov nad Nisou 1196, 468 11 Janov nad Nisou, IČ: 06002889, Tel.: +420 739 71 50 05, +420 604 490 248, E-mail: info@vila-vilekula.cz