CZ EN DE
 

Aktuality

Na zimní sezónu 2018 plánujeme otevření nového penzionu v Jizerských horách - Hraběticích. Přijeďte se přesvědčit, že se v létě Jizerské hory promění v destinaci plnou cyklotras a turistických stezek, v místo, které nabízí rozmanité výlety za přírodou i poznáním horské kultury či české historie. Naopak v zimě jsou Jizerské hory rájem pro lyžaře a to jak sjezdaře, tak běžkaře. 

O přesném datu otevření penzionu vás budeme včas informovat.Nevíte, kam vyrazit o podzimních prázdninách? Proč ne do Jizerských hor. Návštěvu CHKO můžete spojit s olavou Halloween na Královce a ubytovat se můžete v penzionu Vila Vilekula v Hraběticích. 

 

Penzion Vila Vilekula je ideálním místem pro školní lyžařské kurzy. Nabídky vám připravíme dle vašich požadavků. Ubytování pro vaše děti, žáky a studenty s polopenzí nebo plnou penzí. Ubytování v nově zrekonstruovaném, rodinném penzionu. 

 

Chcete naučit sebe nebo děti lyžovat? Ski areál Severák je díky svým sjezdovým tratím nízké a střední obtížnosti ideálním místem pro začínající lyžaře.

Ve ski areálu Severák, který se nachází v Hraběticíh v Jizerkách, naleznete 10 lyžařských vleků a jeden pojezdový koberec. devět vleků je typu poma a jeden, na sjezdovce Jih, je kotvový. V areálu naleznete i raritu v podobě vleku a sjezdovky vedoucí přes most přes silnici. Lyžařské vleky a pojezdový koberec nabízejí výborné podmínky pro výuku malých i dospělých lyžařů. Večerní lyžování na pomě Arnika 1.

 

Plánujete na rok 2018 firemní TEAMBUILDING, RODINNOU OSLAVU, DĚTSKOU PÁRTY  a nebo SVATBU, využijte prostor nově zrekonstruovaného penzionu Vila VIlekula. Rádi pro vás akci připravíme. Penzion a restaurace Vila Vilekula

Hrabětice, Jizeské hory, Severák

Ubytování v rodinném penzionu pro celoroční rekreaci rodin, skupin, sportovců, školních kolektivů ale i jednotlivců a to vše v obci Hrabětice v Jizerských horách.

Hrabětice - Janov nad Nisou 1196, 468 11 Janov nad Nisou, IČ: 06002889, Tel.: +420 739 71 50 05, E-mail: info@vila-vilekula.cz