CZ EN DE
 

Aktuality

Pro naše hosty je připravno několik novinek:

- posezení na venkovní terase s možností zastřešení

- možnost využít rodinného WELLNESS centra s vířivou vanou pro 7 osob a saunou pro 5 osob

- pétanque hřiště

- dětské hřiště s pískovištěm, houpačkou, herními prvky 

- posezení u ohniště

- trampolína, v létě bazén

 

Wellness, venkovní hřiště, posezení na terase, cyklistika, turistika, projižďky na  koních, focení s velbloudem Bakem, to vše nabízí dovolená v Hraběticích ve vile Vilekule. 

Dovolená v Česku - heslo pro dovolenou v roce 2023. Jizerské hory jsou nejsevernější pohořím Česka a přitom jsou od Prahy vzdálené pouze 115 km. 

 

Zima patří sjezdařům, snowboardistům, běžkařům, přijeďte si ji užít  do Jizerských hor a my se o vás v penzionu Vila Vilekula rádi postaráme. 

 

Penzion Vila Vilekula je ideálním místem nejen pro školní kurzy. Nabídky vám připravíme dle vašich požadavků. Ubytování pro vaše děti, žáky a studenty s polopenzí nebo plnou penzí. Ubytování v nově zrekonstruovaném, rodinném penzionu je ideálním místem pro start vašich turistických, běžeckých, cyklistických nebo kyžařských cest.

 

Plánujete na rok 2023/2024 firemní TEAMBUILDING, RODINNOU OSLAVU, DĚTSKOU PÁRTY  a nebo SVATBU, využijte prostor nově zrekonstruovaného penzionu Vila VIlekula. Rádi pro vás akci připravíme. 

 


Penzion a restaurace Vila Vilekula Hrabětice Jizerské hory

Hrabětice, Jizeské hory, lyžařský areál Severák, dětský koutek, herna, pétanque, pískoviště, ohniště, vířivka, sauna, polopenze

Celoroční ubytování v rodinném penzionu pro rodiny, skupiny přátel, sportovců, školních kolektivů ale i jednotlivců.

Hrabětice - Janov nad Nisou 1196, 468 11 Janov nad Nisou, IČ: 06002889, Tel.: +420 739 71 50 05, +420 604 490 248, E-mail: info@vila-vilekula.cz