CZ EN DE
 

Služby penzionu Vila Vilekula

Zázemí penzionu Vila Vilekula v Hraběticích umožňuje uspořádat řadu společenských akcí v příjemném prostředí Jizerských hor. 

Naše prostory se hodí pro firemní akce, teambuilding, večírky, oslavy, jednání, zasedání, školení, konferenci, prezentace, family days, workshopy nebo svatby. 

Doplňkem společenských ale i firemních akcí jsou volnočasové aktivity, které přímo u nás nebo v blízkém okolí můžete využít. Kromě jízdy na koních, koloběžkách, kolech a elektrokolech, focení s velbloudem, wellness, hry petanque pro Vás rádi zorganizujeme i doprovodný program, ať se jedná o teambulding, ochutnávky nebo třeba sportovní kurzy. 

 

V restauraci je pro naše hosty připravena lednice plná alko a nealko nápojů, které je možné si na místě zakoupit. K dispozici je pro větší skupiny i točené pivo dle vlastního výběru. Káva a čaj je k dispozici pro naše hosty po celý den. Samozřejmně není problém si po dohodě přivézt vlastní nápoje, za ty vám bude účtováno korkovné.

 

svatby

Svatby

Zajistíme pro vás svatební oběd, raut, catering, vč. doprovodného programu - hudba, ohňostroj, karaoke, dj,...)

oslavy

Narozeninové oslavy

Možnost rezervace celého objektu, zajištění hudby, výzdoby, občerstvení a cateringu dle vašich požadavků, doprovodný program (živá hudba, karaoke, ohňostroj ...)

 

 

večírky

Firemní večírky

Možnost rezervace celého objektu, zajištění hudby, výzdoby, občerstvení a cateringu dle vašich požadavků, doprovodný program (živá hudba, karaoke, ohňostroj ...)

detsky-koutek

Dětský koutek, herna

Pro naše hosty je v restauraci k dispozici dětský koutek a v jídelně dětská herna.

 

 

půjčovna

Půjčovna koloběžek, lyží

Ve spolupráci s místní půjčovnou, zajistíme půjčení kol, koloběžek, lyží a nově  i elektrokol nebo elektrokoloběžek.

lochness-centrum

Lochness centrum

Naše rodinné WELLNESS centrum disponuje vířivou vanou pro 7 osob a saunou pro 5 osob.  

 

 

catering

Catering

Zajistíme občerstvení pro firemní a rodinné akce a to jak v penzionu Vila Vilekula tak i na Vámi určeném místě a to ve spolupráci s občerstvením McKapr.

tábor

Dětský tábor

Připravujeme chatičky a zázemí pro dětský tábor.

 

Penzion a restaurace Vila Vilekula Hrabětice Jizerské hory

Hrabětice, Jizeské hory, lyžařský areál Severák, dětský koutek, herna, pétanque, pískoviště, ohniště, vířivka, sauna, polopenze

Celoroční ubytování v rodinném penzionu pro rodiny, skupiny přátel, sportovců, školních kolektivů ale i jednotlivců.

Hrabětice - Janov nad Nisou 1196, 468 11 Janov nad Nisou, IČ: 06002889, Tel.: +420 739 71 50 05, +420 604 490 248, E-mail: info@vila-vilekula.cz